Hakkımızda

hakkimizda

 

Hayatın bizlere sunduğu en iyi ödül, buna değecek bir işte çalışma şansıdır. – Theodore Roosevelt

BOSPHORUS OUTSOURCING SERVICES, kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede personel temini alanında büyüyerek devam etmektedir.Verdiğimiz hizmetler kapsamında, iş ortaklarımız için titiz ve güvenilir personel temini ile kaliteli bir çözüm ortaklığı oluşturmaktayız. 10 yılı aşkın tecrübesi ile sahip olduğu bilgi ve birikimi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren personel kiralama faaliyetleri ile, Türkiye de ki iş ortaklarına sonsuz bir güven aşılamayı başarmıştır.

Çalışan ve firma arasındaki huzur ve kalitenin iş ortamına getireceği katkıları göz önünde bulunduran BOSPHORUS OUTSOURCING SERVICES, teminatını sağladığı personel kadrosunun daima arkasındadır.BOSPHORUS OUTSOURCING SERVICES iş ortaklarımıza sunduğumuz personel istihdamında titiz ve planlı tutumuyla büyüyen bir firmadır.

2010 yılından bu yana benimsemiş olduğu üst düzey güven politikası ile iş ortaklarına profesyonel iş gücü istihdamını sağlamak ile birlikte istihdam ettiği personellerinin yasal prosedürlerini üstlenerek geniş iş alanlarında personel tedarik hizmetlerinde yanınızda bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında bulunan İnsan kaynakları danışmanlığı,Seçme ve yerleştirme,Bordrolama, Teknik Bordrolama, Dönemsel ve Esnek İşgücü Temini,Eğitim ve Danışmanlık,İstihdam ve temizlik Hizmetleri gibi geniş iş alanları sayesinde eleman temini ihtiyaçlarınızı tek bir firma ile karşılama imkanı sunuyoruz.

Aynı zamanda yeni faaliyete başlayacak olan İş ortaklarımız için işletmele danışmanlık hizmeti sunarak, işletmelerin sürekli kadroları dışında yer alan daimi, dönemsel ve esnek iş gücü temini hizmetlerininde tüm yasal prosedürlerini üstlenerek İş ortaklarımıza ayrıcalıklı bir hizmet sunarak bordrolama hizmeti sunuyoruz.

Hizmetlerimiz;
İnsan kaynakları danışmanlığı,
Seçme ve yerleştirme,
Bordrolama, Teknik Bordrolama,
Dönemsel ve Esnek İşgücü Temini,
Eğitim ve Danışmanlık,İstihdam ve temizlik Hizmetleri

Gücün yeni kaynağı çok az insanın elinde olan para değil, çoğu insanın elinde olan bilgidir. – John Naisbitt